O mnie - Łukasz Koronczok Amazon

Łukasz Koronczok (*1976) pomaga innym przedsiębiorcom sprzedawać na Amazon łatwiej, szybciej i więcej. 

Zanim zainteresował się Amazon, fascynował się niezniszczalną naturą handlu. Handlem, gdzie potrzeby klienta są w pełni zaspokojone i doceniane przez sprzedawcę. 

Lukasz Koronczok

Łukasza nie interesują powierzchowne odpowiedzi. Zadając pytanie, oczekuje szczegółowej odpowiedzi. W ten sposób jako sprzedawca od 2009 roku, zdobył ogromną wiedzę na temat świata Amazon, poznając wszystkie ustawienia i zależności w Seller Central (panelu obsługi sprzedaży dla sprzedawców na Amazon). Wnikał w procesy tworzenia produktu, zamówienia, produkcję, logistykę, tworzenie listingu produktów, optymizację, reklamę i analizę wyników sprzedaży.
Jako autor, prelegent, konsultant i trener sprzedaży, od lat wspiera sprzedających na Amazonie, którzy potrzebują pomocy i wskazówek. Jego niezależna agencja NetAnaliza, która zajmuje się wsparciem sprzedaży na Amazon, znajduje się w Monachium w Niemczech, gdzie Łukasz mieszka ze swoją żoną i trójką dzieci.
Zapraszamy również do kontaktu przez LinkedIn

Łukasz Koronczok NetAnaliza

Nasza niezależna agencja NetAnaliza zarządzana przez Łukasza Koronczoka znajduje się w Monachium w Niemczech (czyli niejako przy źródle jeśli chodzi o Amazon Niemcy i Amazon w Europie).
W NetAnaliza sprawiamy, że sprzedawcy na Amazon sprzedają więcej produktów łatwiej i szybciej. Kładziemy nacisk na zwiększenie zysku i długotrwałą rentowność.
Ponieważ nie możemy być specjalistami w każdej dziedzinie, zajmujemy się najważniejszymi usługami związanymi ze sprzedażą na Amazon. Jesteśmy w tym bezkonkurencyjni, dlatego osiągamy mistrzowskie rezultaty! 
Specjalizujemy się w:
  • Rozszerzonej treści marketingowej - EBC/A+ (Brand Registry, sklep Amazon Store, szersza prezentacja produktu) 
  • Wystawianiu produktów i ich optymalizacją (czyli Amazon SEO)
  • Zarządzeniu kontem
  • Szkoleniach
  • Optymalizacji reklam Amazon PPC
  • Tłumaczeniach i tworzeniu opisów produktów (10 języków Amazon)
  • Obsługą klienta na Amazon
  • Dostawami towaru do Amazon FBA
Z problemami, z którymi nie jesteś w stanie poradzić sobie sam, poradzimy sobie razem!
Poproś o ocenę eksperta. 
Twój zespół NetAnaliza

Zadzwoń: +49 89 20349002

Napisz: support [@] netanaliza.com