Czy można uczestniczyć w szkoleniu na odległość?

Tak, oczywiście. Odbywa się to jako spotkanie internetowe

Uczestnik szkolenia potrzebuje jedynie dostępu do internetu, głośnik, a czasami również mikrofon. Takie szkolenie odbywa się na specjalnej platformie webinarowej w której jest możliwość dwustronnej komunikacji pomiędzy uczestnikiem, a prowadzącym. Wszystko co dzieje się na ekranie, jak również dźwięk jest zapisywany i uczestnik otrzymuje to nagranie niezwłocznie po zakończeniu szkolenia. Dzięki temu może wielokrotnie i bez ograniczeń oglądać sobie zapis szkolenia. Oprócz tego na ekranie widać łatwe do zrozumienia i do przyswojenia kroki zaznaczane graficznymi elementami. 

Dzięki temu można przeprowadzić odpowiednie kroki, np. listing produktów, optymalizację czy kampanię reklamową bez najmniejszego kłopotu/wysiłku. Nie trzeba wszystkiego notować. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje przewodnik/instruktaż PDF w którym również każdy krok jest szczegółowo wyjaśniony, a nawet rozrysowany. 

Zatem jak najbardziej można uczestniczyć w szkoleniu Sprzedaż na Amazon Łukasz Koronczok na odległość.
Z każdego miejsca na ziemi o każdej porze dnia i nocy.


Napisz do nas, gdy chcesz się dowiedzieć, kiedy jest następne szkolenie. A jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, brak Ci czasu i chcesz szybko się dowiedzieć więcej o Amazonie i problemach z nim związanych, to TUTAJ możesz zarezerwować termin spotkania online z Łukaszem Koronczokiem.