Warsztaty-Szkolenie Amazon FBA - Łukasz Koronczok - online

Warsztaty-Szkolenie Amazon FBA przeprowadzą Cię w praktyce przez wszystkie etapy korzystania z programu sprzedażowego FBA na Amazonie.

Szkolenie dla przedsiębiorców.

Przed Tobą 10 super ciekawych modułów obejmujących wszystko, co wiąże się z programem FBA na Amazonie – od szczegółowych ustawień w Seller Central przez podatki do reklamy i promocji produktów FBA. To nawet nie jest szkolenie - to akademia!

NOWE WARSZTATY/SZKOLENIE! 

Dla kogo? Dla sprzedawców, którzy chcą więcej! 

TUTAJ BILETY: https://sprzedawcy.netanaliza.com/szkolenie-amazon-fba

UWAGA! Obecnie warsztaty wyłącznie ONLINE. Stacjonarne warsztaty przeniesione do Internetu z powodu COVID-19.

Szkolenie Amazon FBA Łukasz Koronczok

----------

Jako uczestnik tego szkolenia:

W Seller Central błyskawicznie dokonasz wszelkich ustawień FBA – w końcu bez długiego szukania, korzystania z supportu Amazona i zadawania pytań na grupach na Facebooku (z reguły nie otrzymując zadowalającej odpowiedzi)

 • Wybierasz najbardziej profesjonalne szkolenie o Amazon FBA na polskim rynku – stworzone przez praktyka (na Amazon od 2009 roku) i doradcę innych sprzedawców takich jak Ty.
 • Otrzymasz 10 przejrzystych i łatwych w odbiorze tematycznych części – które przerobimy razem w czasie warsztatów / szkolenia.
 • Dowiesz się, dlaczego inni sprzedawcy po przejściu na FBA 70% zamówień otrzymują od klientów Prime i co możesz zrobić, żeby też tak mieć.
 • Już w pierwszą noc po szkoleniu przestanie Cię trapić (ewentualna) bezsenność spowodowana stresem związanym z FBA – w szczególności z VAT-em i wystawianiem faktur dla klientów (w tym B2B za granicą!)
 • Stworzysz cały plan wysyłki (shipping plan) w 3,5 minuty – dzięki pokazanemu w module #4 trikowi.
 • Dostawa towaru do FBA przestanie być problemem i wyzwaniem – nie mówiąc już o opóźnieniach w przyjęciu towaru z powodu błędów, które popełniasz, być może nawet nieświadomie.
 • (Wreszcie!) przestaniesz być sponsorem Amazona – płacąc zbyt dużo opłat za FBA (np. za zniszczenie Twojego towaru).

----------

Poznaj prowadzącego szkolenie

Łukasz Koronczok /autor szkolenia/ – jest niezależnym ekspertem sprzedaży przez platformę Amazon. Sprzedaż na Amazonie rozpoczął w 2009 roku.

Jako autor, prelegent, konsultant i trener sprzedaży od wielu lat zajmuje się wspieraniem innych przedsiębiorców w Europie w większej, szybszej, skuteczniejszej i łatwiejszej sprzedaży na Amazonie.

Z Monachium prowadzi agencję obsługi Amazon – NetAnaliza.

----------

Co otrzymasz?

Jako uczestnik Szkolenia / Warsztatów Amazon FBA - Łukasz Koronczok otrzymujesz:

 • dwudniowe szkolenie - w sumie 9 godzin
 • pełne nagranie zajęć
 • obszerne materiały szkoleniowe  (PDF)
Oto jak będą wyglądać nasze wspólne DWA dni ONLINE:

Program warsztatów / szkolenia Amazon FBA
DZIEŃ 1
10:00 - 12:00
MODUŁ #1 – Jak kalkulować koszty
MODUŁ #2 – Jak przygotować produkt do wysyłki?
MODUŁ #3 – Jak etykietować produkt przed wysyłką?
12:00 - 13:00
przerwa obiadowa
13:00 - 15:30
MODUŁ #4.1 – Dostawa towaru – plan wysyłki
MODUŁ #4.2 – Dostawa towaru – pułapki i problemy
MODUŁ #4.3 – Dostawa towaru – wybór kuriera
MODUŁ #4.4 – Dostawa towaru – program partnerski
DZIEŃ 2
08:00 - 20:00
KONSULTACJE – 0,5h prywatnych konsultacji z prowadzącym o FBA (dla chętnych)
DZIEŃ 3
10:00 - 12:00
MODUŁ #5 – Jak ponownie dosyłać towar?
MODUŁ #6 – Zwroty i wycofanie towaru
MODUŁ #7 – Obowiązki prawne i podatkowe
12:00 - 13:00
przerwa obiadowa
13:00 - 15:30
MODUŁ #8 – Rozliczenie podatku VAT
MODUŁ #9 – Program PanEu
MODUŁ #10 – Jak uczestniczyć w promocjach?
BONUS #1 – Najważniejsze pytania wokół programu Amazon FBA


TUTAJ BILETY: https://sprzedawcy.netanaliza.com/szkolenie-amazon-fba

Co konkretnie zawierają moduły szkolenia:

MODUŁ #1 – Jak kalkulować koszty

Po tym module:

 • będziesz miał już pełną wiedzę na temat kosztów związanych z FBA,
 • jako sprzedawca będziesz mógł kontrolować koszty i w pełni świadomie kalkulować swoje ceny, wiedząc dokładnie, co powoduje dane opłaty i w jakiej wysokości.

MODUŁ #2 – Jak przygotować produkt do wysyłki?

Po tym module:

 • będziesz w stanie bez żadnego problemu i bez stresu przygotować produkty do wysyłki do magazynu Amazon, spełniając wszystkie amazonowskie wymagania. Zwiększy to dostępność Twoich produktów i przyspieszy wysyłkę również do Twoich klientów.

MODUŁ #3 – Jak etykietować produkt przed wysyłką?

Po tym module:

 • będziesz dokładnie wiedzieć, w jaki sposób etykietować produkty, jakich etykiet użyć oraz kiedy korzystać z kodu EAN, a kiedy z kodu FNSKU. Ponadto dowiesz się jak i gdzie wygenerować etykiety oraz ile to wszystko kosztuje.

MODUŁ #4.1 – Dostawa towaru – plan wysyłki

Po tym module będziesz wiedzieć, jak:

 • stworzyć plan wysyłki towaru do magazynów FBA,
 • wybrać produkty,
 • dodać produkt do planu wysyłki,
 • wybrać kraj,
 • stworzyć deklarację pakowania.

MODUŁ #4.2 – Dostawa towaru – pułapki i problemy

Po tym module:

 • będziesz wiedzieć jakie pułapki rozstawione są w całym programie FBA oraz jakie problemy mogą Cię spotkać. Oczywiście dowiesz się jak ich unikać względnie jak te problemy rozwiązywać.

MODUŁ #4.3 – Dostawa towaru – wybór kuriera

Po tym module:

 • będziesz w stanie świadomie znaleźć i wybrać firmę, która odbierze Twoje produkty ze wskazanego adresu i przewiezie je do magazynów FBA Amazon,
 • będziesz również wiedział, jakich błędów unikać, jak oszczędzać pieniądze oraz jak optymalizować proces i zmniejszać nakład pracy.

MODUŁ #4.4 – Dostawa towaru – program partnerski

Po tym module:

 • będziesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystać program partnerów transportowych Amazon do zmniejszenia kosztów, jak wybrać odpowiednich partnerów, jak korzystać z tego programu.

MODUŁ #5 – Jak ponownie dosyłać towar?

Po tym module:

 • będziesz przygotowany do tego, żeby sprawnie dostarczać towary do FBA,
 • będziesz wiedział, jak robić to w sposób właściwy, czyli nie hamując sprzedaży, a jednocześnie sprzyjając kondycji finansowej firmy,
 • będziesz wysyłał tyle produktów, ile trzeba i w takim okresie, w jakim najlepiej się sprzedadzą.

MODUŁ #6 – Zwroty i wycofanie towaru

Po tym module:

 • będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie sprawdzić zamówienia, które skończyły się zwrotem, jak poznać produkty, które nadają się do wycofania oraz jak przeprowadzić proces wycofania,
 • Będziesz również potrafił znaleźć i zanalizować odpowiednie raporty (a tym samym odpowiedzieć na pytania od księgowości).

MODUŁ #7 – Obowiązki prawne i podatkowe

Po tym module:

 • będziesz w stanie właściwie realizować nałożone na sprzedawcę obowiązki związane z wystawianiem faktur i dostarczaniem ich do klienta,
 • dowiesz się także, o jakie teksty prawne powinieneś zadbać i o czym powinieneś poinformować klienta, by uniknąć przykrych konsekwencji.

MODUŁ #8 – Rozliczenie podatku VAT

Po tym module:

 • będziesz wiedzieć więcej na temat obowiązku podatkowego VAT na Amazonie, w szczególności w programie FBA,
 • będziesz dobrze wiedział, do kogo zwrócić się o pomoc i gdzie szukać dodatkowych i sprawdzonych informacji,
 • będziesz umieć prawidłowo podać swoje numery VAT na Amazonie, a jeśli korzystasz z firm partnerskich Amazona w sprawie składania i rozliczania VAT, będziesz wiedział, gdzie co kliknąć i pobrać.

MODUŁ #9 – Program PanEu

Po tym module:

 • będziesz wiedzieć, na czym polega program paneuropejskiej wysyłki PAN EU Amazon, jak z niego świadomie korzystać, by zwiększyć swoją sprzedaż oraz zyski.
 • Jeśli zrobisz to dobrze, to dzięki PAN EU zaczniesz nie tylko oszczędzać na FBA, ale też zwiększać zysk w sposób bezpośredni.

MODUŁ #10 – Jak uczestniczyć w promocjach?

Po tym module:

 • będziesz dokładnie wiedzieć, jakie są rodzaje promocji, jakie są narzędzia zwiększające sprzedaż oraz jak z nich korzystać.

TUTAJ BILETY: https://sprzedawcy.netanaliza.com/szkolenie-amazon-fba

----------

Najważniejsze pytania o szkolenie-warsztaty Amazon FBA Łukasz Koronczok

 1. Jak zdobyć bilety na warsztaty? Wybierz pasujący termin, zabukuj, przygotuj pytania, które Cię interesują i zarezerwuj kilka godzin na przyjemną naukę ONLINE. 
 2. Czy to są klasyczne warsztaty czy bardziej szkolenie sprzedaży na Amazon?Jest to rozsądne i korzystne połączenie obydwu form. Wszystkie działania praktyczne na koncie Seller Central lub na arkuszach kalkulacyjnych, edytorach tekstu czy zdjęć są poparte solidnymi informacjami, poradami prowadzącego. Żadne ustawienie, żaden krok nie powinien być zrobiony bez jego wcześniejszego zrozumienia.
 3. Dla kogo są te warsztaty/szkolenie? Dla sprzedawców na Amazonie - tych co dopiero rozpoczęli sprzedaż i tych co mają już za sobą "tysiące" zamówień i "miliony" wygenerowanego obrotu. Jest to idealne szkolenie dla każdego przedsiębiorcy, który wie, że nie wykorzystuje w pełni niesamowitego potencjału generowania sprzedaży na Amazonie. Podpowiedź: mówiąc dokładniej, te warsztaty PONADTO świetnie pasują do... 
  • przedsiębiorców i założycieli startupów rozpoczynających sprzedaż na Amazonie
  • właścicieli firm i kadry kierowniczej, którzy chcą samemu dokładnie i konkretnie wiedzieć, jak działa sprzedaż na tej platformie handlowej
  • freelancerów, którzy chcą się nauczyć, jak obsługiwać sprzedaż innym firmom
  • pracowników agencji pragnących dodać do swojej oferty usług prowadzenie sprzedaży na Amazon
 4. Czy wykorzystamy czas na warsztatach maksymalnie? Działamy online przez dwa dni. To będzie intensywny czas - w końcu każdy uczestnik zapłacił i dlatego należy mu się maksymalny zwrot z inwestycji. Atmosfera jest zawsze przyjemna, żarty i dobry humor są częścią tych warsztatów.
 5. Co z pytaniami, które pojawią się dopiero po warsztatach? Każdy uczestnik warsztatów Łukasza Koronczoka może zadać swoje pytania dotyczące tematu szkolenia również po spotkaniu. Łukasz odpowiada na pytania w miarę możliwości - ma przecież zaplanowany specjalnie na to czas po danym cyklu warsztatów :-) A więc wykorzystaj to spotkanie na maksa! 
 6. Co stanie się z opłaconym biletem na warsztaty, jeśli nie będę mógł w nich uczestniczyć np. z powodu nagłego zdarzenia lub choroby? Pieniądze przepadają? Rozumiem Twoje wątpliwości. Ja również nie lubię tracić pieniędzy, a przecież zawsze wszystko może się zdarzyć. Z naszej strony jako organizator podjęliśmy decyzję w stylu amazonowskim czyli prokliencką! Jeśli po zakupie biletu na warsztaty nie będziesz w stanie uczestniczyć w szkoleniu - otrzymasz od nas możliwość skorzystania z innego terminu warsztatów w tym samym temacie lub nagranie z warsztatów. Takie warsztaty Łukasz Koronczok prowadzi cyklicznie - sprawdź następne terminy na stronie help.netanaliza.com. Jako podsumowanie Twoich wątpliwości - nie ma żadnego ryzyka przy zakupie biletu na warsztaty! Każdy kupiony bilet zostanie zrealizowany!
 7. Co potrzebuję, aby połączyć się online z Łukaszem podczas warsztatów? Wystarczy dostęp do Internetu. Nie potrzebujesz konkretnych aplikacji do videokonferencji. Link otrzymasz po zapisaniu się. Warsztaty odbędą się na specjalnej platformie online.

----------

PROWADZĄCY ŁUKASZ KORONCZOK - niezależny ekspert sprzedaży na Amazon, autor

Jako autor, prelegent, konsultant i trener sprzedaży, od lat wspiera sprzedawców Amazonu, którzy potrzebują pomocy i wskazówek. Jego niezależna agencja NetAnaliza, oferująca wsparcie sprzedaży na Amazonie, ma siedzibę w Monachium w Niemczech. Jego:

 • publikacji książkowych szukaj na Amazon,
 • inspirujących nagrań na YouTube,
 • artykułów o sprzedaży na Facebooku,
 • Bazy Wiedzy o Amazon na stronie help.netanaliza.com
 • a precyzyjnych odpowiedzi na Twoje pytania w czasie jego dyżurów dla przedsiębiorców pod nazwą Szybka Pomoc Amazon - sprzedawcy.netanaliza.com/amazon-pomoc-w-sprzedazy

W NetAnaliza zajmujemy się wspieraniem i pomocą sprzedawcom na Amazonie, aby mogli sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej. 

Koncentrujemy się na zwiększaniu zysków i trwałej rentowności.

Jeśli masz dodatkowe pytania w sprawie warsztatów lub potrzebujesz doradztwa, czy te warsztaty są dla Ciebie - napisz lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie!

Email: support@netanaliza.com

Telefon biuro:+498920349002

WhatsApp/SMS: +48795055173

Messenger: https://m.me/NetAnalizaPL

Poczta tradycyjna: NetAnaliza Łukasz Koronczok, Marcel-Breuer-Str. 15, 80807 München, Niemcy

----------

Szukasz innych tematów warsztatów/szkoleń związanych ze sprzedażą na Amazon? Nie pasuje Ci termin? Sprawdź tutaj dostępne terminy warsztatów / szkoleń, kursów, usług o sprzedaży na Amazon: https://sprzedawcy.netanaliza.com/katalog

Alternatywnie, po zakończeniu sytuacji z koronawirusem możesz uczestniczyć w warsztatach stacjonarnych Sprzedaż na Amazon.

TUTAJ BILETY: https://sprzedawcy.netanaliza.com/szkolenie-amazon-fba

MODUŁ #1 – Jak kalkulować koszty Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #2 – Jak przygotować produkt do wysyłki? Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #3 – Jak etykietować produkt przed wysyłką? Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #4 – Dostawa towaru Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #5 – Jak ponownie dosyłać towar? Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #6 – Zwroty i wycofanie towaru Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #7 – Obowiązki prawne i podatkowe Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #8 – Rozliczenie podatku VAT Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #9 – Program PanEu Warsztaty-Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

MODUŁ #10 – Jak uczestniczyć w promocjach? Szkolenie sprzedaży na Amazon FBA - Łukasz Koronczok - ONLINE

TUTAJ BILETY: https://sprzedawcy.netanaliza.com/szkolenie-amazon-fba