Szkolenie-Warsztaty Amazon Reklama PPC - Łukasz Koronczok - ONLINE

Po szkoleniu z łatwością zmniejszysz koszty reklamy Twoich produktów na Amazonie, jednocześnie uzyskasz wzrost sprzedaży.

Ponadto przejmiesz kontrolę nad prowadzeniem płatnej reklamy PPC - niezależnie od tego czy robisz to samodzielnie w firmie czy zlecasz to zewnętrznej agencji.

W ramach szkolenia:

 • poznasz cały system płatnej i niepłatnej reklamy na Amazonie
 • zobaczysz jak działają skuteczne reklamy innych sprzedawców, w tym być może Twojej konkurencji
 • przygotujesz i ustawisz swoje pierwsze kampanie lub poprawisz te już istniejące
 • nauczysz się optymalizować kampanie żeby zmniejszać ACOS (koszt reklamy) i zwiększać sprzedaż
 • poznasz zadziwiające metody targetowania
 • zobaczysz jak można łatwo i szybko analizować wyniki kampanii, wyciągać właściwe wnioski i unikać błędów

Reklama na Amazon jest skutecznym narzędziem zdobywania zamówień na oferowane na Amazonie produkty. Amazon wyświetla klientom produkty sponsorowane niemalże na każdym ekranie.

Dzięki płatnej reklamie produkty mogą szybko uzyskać pierwsze zamówienia a następnie stale się sprzedawać. U wielu sprzedawców na Amazonie reklama generuje nawet więcej niż połowę całej sprzedaży. Reklama ta kosztuje i to sporo. Płaci się za każde kliknięcie w produkt, niezależnie od tego czy klient kupi czy nie.

Dlatego sumaryczny koszt reklamy na Amazonie wynosi najczęściej kilkadziesiąt procent wartości sprzedaży. U wielu sprzedawców wskaźnik jest tak wysoki, że cała sprzedaż jest kompletnie nieopłacalna a budżet reklamowy jest "przepalany" czyli marnowany.

Wiedząc dlaczego budżet reklamowy wydawany jest na zbyt wiele wyświetleń reklamy, która nie przynosi zamówień, można w łatwy sposób polepszyć, zoptymalizować istniejące kampanie reklamowe. Koszt reklamy spada do założonego poziomu, zapewniając zyskowną sprzedaż. Przyjemnym efektem jest zazwyczaj wzrost sprzedaży, nie tylko tej generowanej przez płatną reklamę.

W czasie szkolenia "Amazon Reklama PPC - dla sprzedawców" poznasz wszystkie zasady działania reklamy na Amazonie, uzyskasz wiedzę i umiejętności do sprawnego prowadzenia kampanii reklamowych. Przejmiesz pełną kontrolę nad wydatkami na reklamę, wpłyniesz na zwiększenie sprzedaży, znajomości produktów i rozpoznawania Twojej marki.

Szkolenie dokładnie odpowiada potrzebom sprzedawców na Amazonie.

Prowadzone jest przez wieloletniego sprzedawcę (od 2009 roku) i eksperta sprzedaży na Amazon. Łukasz Koronczok od wielu lat doradza sprzedawcom w Niemczech, Polsce, Szwajcarii i innych krajach. Jest praktykiem, który sam aktywnie sprzedaje na Amazonie i prowadzi skuteczne kampanie reklamowe. Równocześnie eksperymentuje z różnymi metodami marketingowymi, aby znaleźć oryginalne rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku jego klientów. Jego agencja NetAnaliza i jej wydzielony specjalistyczny dział "rekl-ama" używa sprawdzonych, najlepszych praktyk, aby tworzyć reklamy na każdym poziomie budżetu - od 500 aż po 50 tysięcy euro miesięcznie!

Oto co otrzymasz w ramach szkolenia:

 • 8 godzin zajęć (teoria i praktyka)
 • nagrania wideo
 • zestaw materiałów (pdf, prezentacje, wideo) o reklamie na Amazon
 • listę przydatnych narzędzi do łatwiejszej, skuteczniejszej pracy z reklamą
 • na życzenie certyfikat

Całość szkolenia podzielona jest na dwa dni (cztery godziny dziennie, w blokach po dwie godziny). Dzięki temu masz możliwość, przed i po szkoleniu, wykonać w pracy Twoje najważniejsze zadania i możesz w pełni skoncentrować się na poznawaniu tajników reklamy na Amazonie.

Udział w warsztatach możliwy jest z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Wystarczy komputer, laptop, tablet czy smartfon oraz głośnik i mikrofon lub słuchawki.

Do osiągnięcia maksymalnych korzyści ze szkolenia nie jest konieczna wcześniejsza wiedza czy doświadczenie w prowadzeniu reklamy na Amazonie. Jeśli już masz doświadczenie to na warsztatach je dodatkowo rozszerzysz, poznasz nowe możliwości.

Oto program spotkania:

DZIEŃ 1

10:00 MODUŁ 1 - fundament - jak działa reklama na Amazon, co można osiągnąć (30 minut)

10:30 MODUŁ 2 - określenie celów i budżetu reklamy (30 minut)

11:00 MODUŁ 3 - kalkulacja kosztów i granicy opłacalności (30 minut)

11:30 MODUŁ 4 - przygotowanie kampanii reklamowej (PPC) (30 minut)

12:00 przerwa obiadowa

13:00 MODUŁ 5 - dobór pozytywnych i negatywnych słów kluczowych, produktów konkurencji, kategorii do reklamowania (30 minut)

13:30 MODUŁ 6 - ustawienie kampanii reklamowej "produkty sponsorowane" (60 minut)

14:30 MODUŁ 7 - ustawienie kampanii reklamowej "marki sponsorowane" (30 minut)

15:00 koniec I części

DZIEŃ 2

10:00 MODUŁ 8 - optymalizacja budżetu i ofert (30 minut)

10:30 MODUŁ 9 - optymalizacja strategii słów kluczowych (30 minut)

11:00 MODUŁ 10 - optymalizacja i rozszerzanie targetowania (30 minut)

11:30 MODUŁ 11 - narzędzia analizy raportów produktów sponsorowanych (30 minut)

12:00 przerwa obiadowa

13:00 MODUŁ 12 - analiza wyników, optymalizacja kampanii (90 minut)

14:30 MODUŁ 13 - inne formy reklamy i promocji na Amazon - zniżki, "gratisy", kupony rabatowe, akcje wyprzedaży (30 minut)

15:00 koniec szkolenia

Zarezerwuj teraz miejsce na szkoleniu i już wkrótce przejmij kontrolę nad Twoją reklamą na Amazonie - zmniejsz koszty i zwiększ sprzedaż.