Czy jest możliwe wsparcie techniczne przed zakupem?

Sprzedajemy specjalistyczne produkty, gdzie kluczowe jest wsparcie techniczne (brak takiego wsparcia może skutkować zwrotem produktu). Czy jest to możliwe przed zakupem?

Zasadniczo klienci Amazonu są przyzwyczajeni do szybkiego przeprowadzania transakcji. Oni tą platformę najczęściej znają, wiedzą gdzie czego szukać i czego się spodziewać. Najpierw czegoś szukają w polu wyszukiwania, poprzez przebieranie w kategoriach lub zobaczenie produktu lub kategorii, która ich interesuje. 

W momencie wejścia na stronę produktu widzą tytuł, cenę, wszystkie potrzebne informacje o podjęciu decyzji, zdjęcia, właściwości, opinię, opis i techniczne parametry. W tym momencie klient powinien być gotowy do zakupu i posiadać o nim odpowiednią wiedzę. Jeśli się spodziewasz, że to nie wystarczy by użytkownik kupił/ wybrał Twój produkt, to może to być trudne. Zatem nie możesz żądać od swojego potencjalnego klienta konieczności skontaktowania się z Tobą zanim dokona zakupu. Oczywiście może się z Tobą sam skontaktować poprzez formularz kontaktowy lub telefon, który jest dostępny przy Twoim profilu sprzedawcy. 

Jednak najlepszym sposobem byłoby uzyskanie marki na ten produkt i korzystanie z możliwości pokazania go poprzez wideo, a tym samym dokładniejsze przedstawienie i wyjaśnienie produktu.


Jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, brak Ci czasu i chcesz szybko się dowiedzieć więcej o Amazonie i problemach z nim związanych, to TUTAJ możesz zarezerwować termin spotkania online z Łukaszem Koronczokiem.