Czy można sprzedawać na Amazonie produkty, które importuje się okazjonalnie lub w niewielkich ilościach, np. kilka lub kilkanaście sztuk tego samego produktu?

Jak najbardziej. Jedyną niedogodnością jest konieczność częstego wystawiania produktów i ich optymalizacji, tzn. wykonywanie pracy, która zajmuje czas i energię na zaledwie kilka lub kilkanaście sztuk produktów. Co do samego faktu, to nie ma z tym problemu, jak najbardziej można tak robić, ponieważ Amazon tego nie ogranicza. 

Podpowiedź: najłatwiej będzie Ci to robić jeśli dobrze opanujesz sposób dodawania produktów do sprzedaży za pomocą arkusza kalkulacyjnego czyli tabeli. Wówczas możesz błyskawicznie wystawiać do sprzedaży setki produktów, nawet jeśli każdego z nich do sprzedaży masz po kilka sztuk.


Jeśli chcesz wiedzieć co Amazon aktualnie i w ostatnim czasie zmienił w sprawie sprzedaży to pobierz naszą darmową LISTĘ OSTATNICH ZMIAN W AMAZON Amazon publikuje informacje o zmianach bardzo późno, na krótko przed ich wejściem w życie. Nierzadko jest to nawet po fakcie. Jednocześnie prawie zawsze są one bardzo ważne dla sprzedawcy i jego pieniędzy! Najlepiej pobierz to teraz