Jak przejść przez rejestrację na Amazonie oraz czy rejestracja jest płatna?

Sam proces rejestracji jako sprzedawcy na Amazon jest stosunkowo prosty. Amazon wyjaśnia to swoimi instruktażami. Znaleźć je można na stronie Sprzedawaj na Amazon. Jest to jedna z niewielu stron sprzedażowych dla sprzedawców w języku polskim. Wszystko co się potem dzieje jest w obcym języku. Jest to język angielski (na Amazon Wielka Brytania) lub język niemiecki (Amazon DE- Niemcy). Ta druga opcja jest zasadniczo lepsza dla sprzedawców z Polski. Przy tej rejestracji należałoby przejść tylko kilka kroków w języku niemieckim, po to żeby już później można było używać Seller Central w j. angielskim. 

Proces rejestracji jest częścią szkolenia Sprzedaż na Amazon Łukasz Koronczok lub też osobistych konsultacji. Dostępne jest to również jako jednorazowy osobny moduł. Rejestracja na Amazon jako sprzedawca jest darmowa, tzn. można zostać sprzedawcą bez ponoszenia żadnych kosztów. Zostaje się sprzedawcą w taryfie Individual (Standard) i wtedy nie pobierana jest żadna miesięczna opłata (która przez Amazon dla polskich sprzedawców jest dość ukryta). Nie zamawiając jednocześnie taryfy Professional, czyli tej za którą Amazon pobiera opłatę w wysokości 39 euro netto. 


Napisz do nas, gdy chcesz się dowiedzieć, kiedy jest następne szkolenie. A jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, brak Ci czasu i chcesz szybko się dowiedzieć więcej o Amazonie i problemach z nim związanych, to TUTAJ możesz zarezerwować termin spotkania online z Łukaszem Koronczokiem.