Czy mógłby Pan powiedzieć coś na temat etykiet produktów na Amazon?

Jakie są konkretne wymagania? Co musi na nich być?

Etykiety naklejane na produkt tuż przed dostarczeniem go do magazynu FBA zawierają kod kreskowy, numer FNSKU, tzn. unikalny numer magazynowy produktu, który trafi do FBA, pierwsze kilkanaście znaków tytułu i fragment nazwy produktu. 

Etykiety te można drukować na różnych wielkościach naklejek.  Wybiera się to w trakcie tworzenia planu wysyłki, a dokładniej wybiera się płachtę naklejek które się ma i system drukuje na nich etykiety. Inną możliwością jest drukowanie etykiet pojedynczo - na rolce termicznej. Ostatnią możliwością, która jest przeznaczona dla osób, które nie mogą samodzielnie przygotować takich etykiet i naklejać, jest zamówienie takiej usługi na Amazon. O tym temacie bardzo szczegółowo mówimy na specjalistycznym kursie: Wysyłka zamówień z Amazon. 


Napisz do nas, gdy chcesz się dowiedzieć, kiedy jest następny kurs. A jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, brak Ci czasu i chcesz szybko się dowiedzieć więcej o Amazonie i problemach z nim związanych, to TUTAJ możesz zarezerwować termin spotkania online z Łukaszem Koronczokiem.