Wygląda na to że Amazon jest droższy niż ebay i PayPal razem wzięte. Czy tak jest?

Do takiego wniosku można dojść porównując cyfry. W wielu kategoriach może tak być (lub tak jest) - koszty jakie powstają przy sprzedaży na ebay i płatności przez PayPal, względnie sprzedaży przez samodzielny sklep z PayPalem (jako operatorem płatności), w porównaniu do sprzedaży na Amazon są niższe.

W tym momencie ważne jest jednak coś całkiem innego: jaki jest zasięg poszczególnych platform, jaki obrót generują dane platformy - ile Ty, jako sprzedawca, możesz spodziewać się obrotu, sprzedanych produktów i samej widoczności Twojego produktu na Amazon, ebay, Allegro, innej platformie czy we własnym sklepie internetowym. W tym momencie różnice w kosztach (droższy Amazon) nabierają innego znaczenia.


Jeśli chcesz wiedzieć co Amazon aktualnie i w ostatnim czasie zmienił w sprawie sprzedaży to pobierz naszą darmową  LISTĘ OSTATNICH ZMIAN W AMAZON Amazon publikuje informacje o zmianach bardzo późno, na krótko przed ich wejściem w życie. Nierzadko jest to nawet po fakcie. Jednocześnie prawie zawsze są one bardzo ważne dla sprzedawcy i jego pieniędzy!  Najlepiej pobierz to teraz