Czy towary dostarczone na palecie, które nie muszą być w kartonach będą następnie włożone w kartony przy wysyłce w FC Amazon?

Przy dostawie towaru do FBA (Fulfillment by Amazon) na paletach, należy spełnić wiele warunków dostawy. Przy czym dotyczą one standardowych zasad w logistyce, np. zabezpieczenia przed zniszczeniem czy uszkodzeniem. 

Tworząc plan dostawy, tzw. Shipping Plan deklarujemy Amazonowi w jaki sposób dostarczymy towar do magazynu FC (Fulfillment Center) Amazon. Towar musi trafić do FBA w formie ostatecznie gotowej do wysyłki do klienta. Jeśli chcemy wysłać wiele sztuk na raz korzystając z palet, musimy to zapakować w taki sposób, by Amazon mógł to rozpakować wyciągając z kartonów lub z pojemników produkty, które z kolei będą gotowe do dalszej wysyłki do klienta. Kartony w których Amazon wysyła gotowe zamówienia do klienta są częścią opłaty za FBA i są przygotowywane przez Amazon. W zależności od tego co klient zamówił, wielkości produktu i jego właściwości, tym sprzedawca nie musi się martwić.


Jeśli chcesz wiedzieć co Amazon aktualnie i w ostatnim czasie zmienił w sprawie sprzedaży to pobierz naszą darmową  LISTĘ OSTATNICH ZMIAN W AMAZON
Amazon publikuje informacje o zmianach bardzo późno, na krótko przed ich wejściem w życie. Nierzadko jest to nawet po fakcie. Jednocześnie prawie zawsze są one bardzo ważne dla sprzedawcy i jego pieniędzy!  Najlepiej pobierz to teraz