Na Amazon.de wprowadza się produkty w j. niemieckim czy można to robić w j. angielskim?

Jedną z zasad obowiązujących na każdej z platform Amazon, jest to że sprzedaż następuje w języku platformy, tzn. że klienci tej platformy muszą mieć możliwość zobaczenia wszystkich informacji w danym języku. 

W tym przypadku na Amazon.de: tytuł, właściwości i opis musi być w języku niemieckim. Co prawda dla sprzedawcy obsługa panelu Seller Central jest możliwa w 6 językach, a w tym też po angielsku. Oznacza to, że sprzedawca prawie wcale nie musi znać j. niemieckiego żeby z sukcesem sprzedawać na Amazonie Niemieckim. Aczkolwiek niezbędny jest kontakt z osobą znającą j. niemiecki, np. w celu dokonywania zmian w tekstach (tytule, właściwościach czy opisie produktu) lub też odpowiadania na pytania klientów.


Jeśli chcesz wiedzieć co Amazon aktualnie i w ostatnim czasie zmienił w sprawie sprzedaży to pobierz naszą darmową LISTĘ OSTATNICH ZMIAN W AMAZON Amazon publikuje informacje o zmianach bardzo późno, na krótko przed ich wejściem w życie. Nierzadko jest to nawet po fakcie. Jednocześnie prawie zawsze są one bardzo ważne dla sprzedawcy i jego pieniędzy! Najlepiej pobierz to teraz