Jeśli klient ma pytania, to jak wygląda możliwość doradztwa? Czy języki w Biurze Obsługi Klienta na Amazon są takie jak miejsca w których działają sklepy: niemiecki, włoski, hiszpański, angielski, francuski?

Mimo, że magazyny są w Polsce, to nie ma Biura Obsługi Klienta w tym języku? Jakiego typu informacji o produkcie udziela dział obsługi klienta Amazon?

Tak, w Europie 5 platform Amazon, to 5 języków. Wyjątkiem jest Amazon Niemcy, który działa w wielu językach. Sklepu na Amazon DE można używać w języku: niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, czeskim i tureckim.
W części z nich prowadzona jest również obsługa klienta, dlatego klienci z Polski, Czech czy Holandii mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta również w swoim języku. W sprawie doradztwa klient powinien kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą.
Do tego ma kilka możliwości: wejście na profil sprzedawcy i zadzwonienie na podany tam numer telefonu lub wysłanie maila, względnie kontakt poprzez formularz. 
Samo Biuro Obsługi Klienta Amazon niekoniecznie będzie doradzało w sprawie samego produktu, raczej odpowie na pytania dotyczące samego zamówienia, płatności, czasu dostarczenia i obsługi samego sklepu. Za produkt odpowiedzialny jest sprzedawca.

Jeśli chcesz wiedzieć co Amazon aktualnie i w ostatnim czasie zmienił w sprawie sprzedaży to pobierz naszą darmową LISTĘ OSTATNICH ZMIAN W AMAZON Amazon publikuje informacje o zmianach bardzo późno, na krótko przed ich wejściem w życie. Nierzadko jest to nawet po fakcie. Jednocześnie prawie zawsze są one bardzo ważne dla sprzedawcy i jego pieniędzy!  Najlepiej pobierz to teraz